Arama:

Yeni Sayfalar Hazırlanmaktadır…

Bu bir hazırlık sayfasıdır. Obezite konusunda Hastalar, Sağlık Profesyonelleri ve Merkezler aradığı tüm literatür ve uygulama bilgilerini bu sayfalarda ÇOK YAKINDA bulacaklardır. Web Sayfamızdan Saplık Profesyonelleri için tazeleme eğitimleri ve yeni başlayanlar için Online Sertifika Hizmetleri de sunulacaktır.

 

 

OBEZİT Sistemi şu anda Türkiye genelinde 25 ayrı merkezde başarı ile uygulanmaktadır. Bu merkezlerin adreslerini, ekiplerini ve başarılarını da çok yakında bu sayfalarda bulabileceksiniz.

Sabrınız için şimdiden teşekkür eder saygılar sunarız.

OBEZİT EKİBİ

Siz de Obezit Ekibine katılabilirsiniz. Ne gerekli… Sadece çok çalışmak….

Obezit Sistemi 2007 yılında bir gurup çalışkan ve özverili sağlıkçının toplumun büyük sorunu haline gelecek Obezite Salgınına çözüm bulmak için geliştirdiği ve uyguladığı yapısal bir sistem yönetimi ile tedavi teorisidir.

Sistemi geliştirenler, genel cerrah, endokrin, dahiliye, psikiyatri, metabolizma ve genetik uzman doktorları ile sağlık eğitim ve yönetim uzmanları, diyetisyenler, psikologlar, çocuk gelişimciler, süreç mühendisi kara kuşaklar ve yazılımcılardır.

Kaynak: Alper Cihan

Bu sistem yakın bir zamanda tüm dünyada obezite de gerçek ve kalıcı çözümü sunan en değerli program seçilecektir. Şu ana kadarki uygulamalarımız ve gözlemlerimiz, obezite hastalarının aradığı en başarılı yöntemin bu olduğunu açıkça göstermektedir. Bu programa katılanlarda kilo vermek sorun olmamaktadır. Ameliyat olmak isteyenler için bile en başarılı ameliyat öncesi ve sonrası bu programla yakalanmaktadır.

One thought on “Yeni Sayfalar Hazırlanmaktadır…

Bir yanıt yazın