HASTALARA YÖNELİK

Bu bölümde Obezite konusunda merak edenlere, danışanlara ve hastalara yönelik olarak genel bilgiler yer almaktadır. 

Obezite bir hastalık mıdır, belirti midir, bir sendromun bileşeni midir?

Bir hastalık olmayıp hastalığın belirtisi, ölçeği, göstergesi veya sonucu mudur?

 

Yoksa bataklıktan çıkan sivrisinek olup bir süre sebep sonuç ilişkisinin bir taşıyıcısı mıdır? Obezite vücudun komple kitlesel hacminin artışı mıdır? Vücudun bir kısmında yağ birikmesi normalin üstünde olur ise bu da obezite midir?

Bu bölümlerde sitemizi ziyaret edenlere Obezite konusunda ve çözüm yolları konusunda detaylı bilgiler verilmektedir. Bir çoğumuz internette bunun gibi bir çok bilgiye ulaşabiliyoruz ama buradaki bilgilerin tamamı kanıta dayalı ve sorumluluk bilinci altında gerçekleri ve henüz çözülememiş durumlarda da araştırmaları kaynak göstererek derlenmiştir.

SONUÇTA; OBEZİT….

Obezitenin en derin noktalarında ve tedavi yöntemlerine yapılan bu analizlerin sonucunda dünyanın en iddialı, en başarılı, en kesin çözümlere sahip tedavi planı olan OBEZİT hakkında bilgiler verilmektedir. Lütfen detaylıca inceleyiniz ve soru sormaktan çekinmeyiniz.

Yorum Yazın

OBEZİT Sistemi için uluslararası tüm literatür ve deneyimlerle, ulusal bir çok çalışma ve kaynak yıllarca takip edilip uygulandı ve karma bir program hazırlandı. Hiç kimse tek başına zayıflayıp kilosunu koruyamaz. Bilinç, bilinçaltı, davranış, çevre ve sosyal değişimler şarttır. Bu sebeple programda kendine özgü yapılandırılmış bir sistem mimarisi kullanılmaktadır.